PERU SANTA CRUZ HONEY – Micro Lot, 50g

Tento žádaný kus PERU SANTA CRUZ od skvělé značky Manu cafe je k dostání právě extra výhodně. Cena již od 102 Kč. EAN: 12140050
PERU SANTA  CRUZ HONEY - Micro Lot
Značka: Manu cafe
102 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Tohle je káva pro ty, kdo milují příběhy. Pro ty, kdo neodolají toulkám po březích řek a svazích kopců. Pro ty, kdo vyhledávají jedinečnost a umí si ji dokonale vychutnat. Tohle je káva přesně pro vás! Vyrostla na východních svazích And. Od semínka o ni pečovali lidé z farmy paní Florencie Vegy Hurtago. Kávová zrna zpracovali méně obvyklou medovou metodou. A pak je prostřednictvím družstva Santa Cruz vyslali do světa. Na váš stůl, pro vaši radost.
Často hledaný kousek PERU SANTA CRUZ HONEY – Micro Lot, 50g lze nakoupit bezprostředně u nás umístěný v rubrice káva přímo od farmářů a kávové legendy. Nyní získáte ještě jiné zboží z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu! Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od značky Manu cafe. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka Manu cafe dlouhodobě dodává kvalitní zboží ! A tady je důkaz.